В избранное

VİP Əmlak

128 предложений
3-комн. вторичка - м. Гянджлик - 60 м² (1)
3-комн. вторичка - м. Гянджлик - 60 м² (2)
3-комн. вторичка - м. Гянджлик - 60 м² (3)
3-комн. вторичка - м. Гянджлик - 60 м² (4)
3-комн. вторичка - м. Гянджлик - 60 м² (5)
195 000AZN
3 250 AZN/м²
Продаётся 3-комн. вторичка 60 м², м. Гянджлик
3-комн.
Вторичка
60 м²
Площадь
3 / 4
Этаж
КупчаяРемонт
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

🚨 Təcili satılır!

Şəhərin ən gözəl yerlərindən birində, sakit və rahat məhəllədə yerləşən mənzil satışdadır.

🏢 Fransız layihəli bina
🛏️ Qanuni 3 otaq
🌬️ Yelçəkən (skvaznoy) mənzil
🏬 4 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsi
🔧 Mənzil təmirə ehtiyaclıdır
🚶‍♂️ Gənclik metrosuna piyada məsafədə

📞 Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz
📱 Zəng və WhatsApp aktivdir

💼 Ofis xidmət haqqı: 1%

Баку, Əlövsət Əbdülrəhimov küçəsi
Mahir bey
Посредник (агент)

Номер объявления

Просмотров

Обновлено

6106039

40

06 мая 2026

Аренда
3-комн. новостройка - пос. Аг шехер - 140 м²
3-комн. новостройка - пос. Аг шехер - 140 м²
3-комн. новостройка - пос. Аг шехер - 140 м²
3-комн. новостройка - пос. Аг шехер - 140 м²
Посмотреть еще 26 фото
С ремонтом
Агентство
2 990AZN/мес.
пос. Аг шехер