В избранное

Max Home Nəsimi

281 предложение
3-комн. вторичка - м. Иншаатчылар - 90 м² (1)
3-комн. вторичка - м. Иншаатчылар - 90 м² (2)
3-комн. вторичка - м. Иншаатчылар - 90 м² (3)
3-комн. вторичка - м. Иншаатчылар - 90 м² (4)
3-комн. вторичка - м. Иншаатчылар - 90 м² (5)
3-комн. вторичка - м. Иншаатчылар - 90 м² (6)
3-комн. вторичка - м. Иншаатчылар - 90 м² (7)
3-комн. вторичка - м. Иншаатчылар - 90 м² (8)
3-комн. вторичка - м. Иншаатчылар - 90 м² (9)
3-комн. вторичка - м. Иншаатчылар - 90 м² (10)
3-комн. вторичка - м. Иншаатчылар - 90 м² (11)
3-комн. вторичка - м. Иншаатчылар - 90 м² (12)
3-комн. вторичка - м. Иншаатчылар - 90 м² (13)
3-комн. вторичка - м. Иншаатчылар - 90 м² (14)
3-комн. вторичка - м. Иншаатчылар - 90 м² (15)
3-комн. вторичка - м. Иншаатчылар - 90 м² (16)
3-комн. вторичка - м. Иншаатчылар - 90 м² (17)
3-комн. вторичка - м. Иншаатчылар - 90 м² (18)
187 000AZN
2 080 AZN/м²
Продаётся 3-комн. вторичка 90 м², м. Иншаатчылар
3-комн.
Вторичка
90 м²
Площадь
1 / 9
Этаж
КупчаяИпотекаРемонт
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

TƏCİLİ SATILIR!
KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI
İnşaatçılar metrosunun yaxınlıgında
Yeni Yasamalda, Osmanlı Hamamın yanında yerləşən köhnə tikili binada 1ci mərtəbə də yerden hündür QANUNİ 3 otaqlı tam təmirli mənzil satılır.
Otaqlar geniş və işıqlıdır.
Mənzildə qaz, su, işıq daimdir.
Mənzil həm yaşamaq, həm də kirayə üçün çox əlverişli yerdə yerləşir!
Ətrafında məktəb,bağça, market,aptek və.s yerləşir.
Mənzilə baxmaq və ətraflı məlumat almaq üçün əlaqə saxlaya bilərsiz.
Alıcı tərəfindən xidmət haqqı 1 % təşkil edir.

Баку, Əsəd Əhmədov küçəsi
Amil Bey
Посредник (агент)

Номер объявления

Просмотров

Обновлено

6088553

82

30 апреля 2026

Аренда
2-комн. новостройка - Насиминский  р. - 70 м²
2-комн. новостройка - Насиминский  р. - 70 м²
2-комн. новостройка - Насиминский  р. - 70 м²