В избранное

Səfərli Real Estate

133 предложения
3-комн. новостройка - Хырдалан - 120 м² (1)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 120 м² (2)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 120 м² (3)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 120 м² (4)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 120 м² (5)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 120 м² (6)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 120 м² (7)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 120 м² (8)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 120 м² (9)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 120 м² (10)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 120 м² (11)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 120 м² (12)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 120 м² (13)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 120 м² (14)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 120 м² (15)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 120 м² (16)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 120 м² (17)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 120 м² (18)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 120 м² (19)
3-комн. новостройка - Хырдалан - 120 м² (20)
197 900AZN
1 650 AZN/м²
Продаётся 3-комн. новостройка 120 м², Хырдалан
3-комн.
Новостройка
120 м²
Площадь
7 / 12
Этаж
КупчаяРемонт
Evinə yaraşanı Baku Electronics-də tap!
KATEQORİYALAR

🎉 Parkın qarşısında mənzil istəyən müştərilər üçün! QANUNİ 3 OTAQ! KUPÇA ƏLDƏ! TAM ƏŞYALI-GİR YAŞA! 🎉
👍 Kupça əldədir, ipatekaya yararlıdır (xahiş edirəm ki, ipatekayla bağlı yalnız bankdan müsbət cavab almış şəxslər əlaqə saxlasın) 👍
📣 Mənzilə aid videoçəkiliş var, maraqlanan real müştərilərə göndərə bilərik. 📣
🏡Adres: Mənzil Xırdalan şəhərinin mərkəzində, H.Əliyev Parkının və Musiqi Məktəbinin tam qarşısında yerləşir.
🏡Növ : yeni tikili
🏡Mərtəbə : 7/12
🏡Otaq sayı: qanuni 3 otaq
🏡Sahə: 120 kv.m.
🏡Təmir: əladır.
🏡Sənəd : kupça (əldədir)
🏡Qiymət: 197 900 manat
🏡Mənzilin təmiri və şəraiti əladır. İstilik sistemi kombidir. İnfrastruktur cəhətdən ideal yerdədir. Bütün mebel və elektonika mallarının hamısı mənzildə qalır. Mebellər hamısı yenidir. Keramoqranit hissələr isti poldur.
🧨Ətraflı məlumat üçün buyurun, zəng edin!

Хырдалан, Xırdalan şəhəri
Elan Sahibi
Посредник (агент)

Номер объявления

Просмотров

Обновлено

5839278

1380

06 мая 2026